Viimsi JazzPopFest toimub 8.-10. maini

8.-10. maini toimub Viimsis juba kuues festival Viimsi JazzPopFest. Kolmel päeval saab kuulata viit kontserti, kus astuvad üles 17 koori ja vokaalansamblit üle Eesti. Kontserdipaikadeks on Lavendel Spa Hotelli kohvik, Viimsi Kool ja Püha Jaakobi kirik.

6. Viimsi JazzPopFest on osa Viimsi valla 96. sünnipäeva üritustest ja toimub esmakordselt kolmepäevasena. Teist aastat järjest toimub menukas kohvikukontsert Lavendel Spa Hotellis Reedel, 8. mail algusega kell 19 esinevad hotelli kohvikus eelmise JazzPopFesti kaks parimat vokaalansamblit 2Loud ja Gram of Fun.

Laupäeval, 10. mail toimuvad kooride ja vokaalansamblite võistlused, kuhu on oodatud ka publik. Osalejad on pärit Viimsist, Tallinnast, Pilistverest, Põltsamaalt, Viljandist, Räpinast ja Põlvast. Kooride kontsert algab kell 12 ja vokaalansamblite kontsert kell 15.30. Päev lõpeb kell 19 algava ETV vilistlaskoori kontserdiga, kus tunnustatakse ka festivali parimaid.

Osalejaid hindavad Jazzkaare peakorraldaja Anne Erm, muusik ja pedagoog Siim Aimla ning laulja ja arranžeerija Maarja Aarma.

Reedel ja laupäeval toimuvate kontsertide piletid on müügil Piletilevis. Lavendel Spa Hotelli kohviku kontserdile on võimalik kohti broneerida helistades telefonile 5862 8575 või kirjutades meilile viimsi@tallekejapullike.ee.

Pühapäev, 10. mai on emadepäev ja sel puhul esineb vokaalansambel Maneo kell 17 EELK Viimsi Püha Jaakobi kirikus. Kontsert on tasuta. mitmeid aastaid järjest edukalt üles astunud nii solistidena kui ka dueti- ja ansamblilauljatena erinevatel konkurssidel.mitmeid aastaid järjest edukalt üles astunud nii solistidena kui ka dueti- ja ansamblilauljatena erinevatel konkurssidel.mitmeid aastaid järjest edukalt üles astunud nii solistidena kui ka dueti- ja ansamblilauljatena erinevatel konkurssidel.

Festivali kunstiline juht on Aarne Saluveer, korraldaja Viimsi Vallavalitsus.

Info festivali kohta: www.viimsivald.ee/jazzpopfest ja www.facebook.com/ViimsiJazzPopFest.