Mari Kalkuni pühadekontsert jõuab kodudesse üle maailma

Mari Kalkuni 20. detsembri pühadekontsert talviselt Võrumaalt jõuab fännideni üle maailma. Kontserdiga soovib Mari hoida inimesi ühenduses ning pakkuda neile mõtlikku tagasivaadet ent ka helget käeulatust maagilisse aastalõppu.

“Loodan, et see kontsert jõuab kodudesse, köökidesse ja elutubadesse maailma erinevais paigus. Stuudiokontsert on ühtlasi minu tänuavaldus kuulajaile, kellelt olen tänavu tänu “Õunaaia albumile” nii palju tagasisidet ja jõudu saanud,” rääkis Mari Kalkun. “Eriti on mulle hinge läinud nende inimeste lood, kes on pidanud sel aastal palju aega üksi isolatsioonis veetma. Ent kuigi maailm on lukus, siis saan kõiki kutsuda endale külla, laulude maailma.” Kontserdi abil täidetakse samuti üks pühadesoov – nimelt toetab muusik Rõuge hooldekodule jõulukingiks kaasaegse plaadimängija soetamist. 

Mari Kalkun on esinenud enamikes Euroopa riikides, New Yorgis ning käinud kuuel ringreisil Jaapanis. Tema muusika on leidnud märkamist muusika tunnustussündmustel ja kriitikute poolt. 2018. aastal valiti Kalkuni sooloalbum “Ilmamõtsan” album The Guardiani poolt aasta parimate maailmamuusika albumite esikümnesse.  Tänavuse aasta üheks erilisemaks ettevõtmiseks on muusiku jaoks olnud “Õunaaia albumi” väljaandmine. See kümnete õitsvate õunapuude vahel üles võetud album ja videolindistus sai fännidelt palju isiklikku tagasisidet ning jõudis kuulajatele tõesti südamesse.

Otseülekanne toimub 20. detsembril ning kontsert on järelvaadatav kolmekuningapäevani (6. jaanuarini 2021).

Soeta pilet kontserdile siit: https://fienta.com/et/mari-kalkuni-puhadekontsert-kodustuudiost

Kuula ja vaata “Õunaaia albumi” salvestust siit:
https://www.youtube.com/watch?v=AYQ-WgSJzyI&t=489s