Kadri Voorand annab kontserdi saunalavalt

29. aprillil kell 20 annab Kadri Voorand otseülekandes kontserdi oma hubasest saunastuudiost. Muusikaline rännak kannab pealkirja “Armastus võidab kõik” ning tingituna hetkeolukorrast musitseerib Voorand üksi klaveril. 
 
Aprilli lõpus toimuv kontsert kuulub Rakvere Kultuurikeskuse veebikontsertide sarja “Elu pärast…” ning kontserdile on võimalik soetada vabatahtlik pilet, mille tulu läheb Kadri Voorandi tegemiste toetuseks. Sedapuhku on ülesastumist võimalik jälgida DELFI vahendusel, aga loomulikult ka kultuurikeskuse facebooki lehelt.
 
Peale kolmapäevast kontserti on oodata ka värskelt Aasta Jazzansambliks 2020 kuulutatud Kadri Voorandi ja Mihkel Mälgandi duo ülesastumist rahvusvahelisel areenil. “Sellest suurest sündmusest on võimalik osa saada ka kõikidel eestlastel, sestap tasub uudistel silma peal hoida”, sõnab Kadri Voorand. 
 
Voorand on karantiini päevil olnud tegus. Näiteks on muusik lisaks muudele asjatoimetustele üles seadnud profiili keskkonnas nimega Patreon, kus talendile on võimalik patrooniks hakata. “Neil keerulistel aegadel pean eriti oluliseks veeta mõnusalt aega enda mõtetes, fantaasia poolt loodud maailmas, kus kõik on võimalik”, seletab Voorand. Osakest sellest maailmast jagab muusik eksklusiivselt just nende samade patroonidega.