Estonian Voicese 10. sünnipäeva toob publikuni Elisa Stage

Eesti üks omanäolisemaid vokaalansambleid Estonian Voices astus esmakordselt lavale 9.mail 2010 Estonia Kontserdisaalis toimunud emadepäeva kontserdil. Sel laupäeval, 9. mail kell 20 tähistab ansambel samal laval oma 10. tegutsemisaastat ning koostöös Eesti Kontserdi ja Elisa Stage’iga (elisastage.ee) jõuab kontsert otseülekande vahendusel kõikide fännide koju.

Toona oli ansamblis viis liiget – Kadri Voorand, Mirjam Dede, Mikk Dede, Ott Kartau ja Ott Kask – ja kõlas lugu “Eriline”. 10 aasta jooksul on läbitud värvikas ja pikk tee koos mitmete suurepäraste artistidega, kellega koostööd on viinud rahvusvaheliselt tunnustatud lavadele. Samuti on eksperimenteerimislembene Estonian Voices ka ise kasvanud ning toimunud muudatusi nii koosseisus kui repertuaaris. Nüüd astub lavale kuus säravat lauljat: Mikk Dede, Rasmus Erismaa, Maria Väli, Mirjam Dede, Aare Külama ja Kadri Voorand, kes on grupi loominguline liider ja enamasti ka vokaalseadete autor.

Mitme auhinnaga pärjatud Estonian Voicese muusika hõlmab jazzi, klassikalist muusikat ja folki. Repertuaar koosneb originaalloomingust rahvamuusikani, põimides vahele ka mõned pop-hitid.

Pilet 10 eurot. Võimalus osta ka toetajapilet.