Lossimuusika koos harfiga

Pühapäeval, 9.novembril kell 17 musitseerivad Kadrioru lossis toimuval “Lossimuusika” kontserdil harfimängija Lily-Marlene Puusepp ja Maarja Plink (klaver). Kavas Fauré,Debussy, Raveli jt muusika. Kontserdipilet kehtib samal päeval ka näitusepiletina.

Lily-Marlene Puusepp on mitmekülgne harfimängija, kes esineb solisti, kammermuusiku ja orkestriartistina. Aastatel 1999-2001 õppis Puusepp Tallinna Muusikakeskkoolis Eda Peäske juures ja Sibeliuse Akadeemia noorteosakonnas. Muusikamagistri kraadi omandas ta 2005. aastal Sibeliuse Akadeemias Marjatta Haahti juhendamisel, käesoleval ajal jätkuvad samas doktoriõpingud. Lisaks arvukatele kontsertidele Eestis ja Soomes on Puusepp esinenud solisti ja kammermuusikuna ka Belgias, Itaalias, Jaapanis, Prantsusmaal, Saksamaal, Taanis, Tšehhis ja Venemaal.

Kontserdisari “Lossimuusika” jätkub pühapäeviti läbi hooaja, esitledes märkimisväärset osa eesti väljapaistvatest solistidest ning kammermuusikutest. Sari aitab taaselustada kammermuusika kontsertide traditsiooni Kadrioru lossi peasaalis kui ühes Eesti kauneimas ja hea akustikaga kontserdipaigas.

Foto: harppu.fi

lilymarlenepuusepp13