Kannatusaja kontserdid “Passioon”

Agentuur Corelli Music juhatab vaikse nädala sisse kannatusaja teemalise kauni muusikaga kirikuvõlvide all. Sarjas “Kirikupühad Maarjamaal” toimuvad kontserdid “Passioon” toovad publiku ette kontratenori Ka Bo Chan ning ajastu pillidel musitseeriva Corelli Barokkorkestri. Dirigent on Martin Sildos.

Kontserdid toimuvad laupäeval, 12. aprillil kell 19 Tartu Jaani kirikus ja pühapäeval, 13. aprillil kell 19 Tallinna Jaani kirikus.

KAVAS: J. S. Bachi soolokantaadid aldile BWV 54 ja 170, Vivaldi motett „Filiae maestae Jerusalem“ RV 638 ja kaunid orkestriteosed kannatusaja muusikast.

Hongkongis sündinud kontratenor Ka Bo Chan asus 17-aastaselt õppima laulmist ja koorijuhtimist Portlandis USA-s. 1997. aastal tuli ta Veljo Tormise kutsel Eestisse, õppis edasi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias, lõi siin perekonna ning tegutseb nüüd vabakutselise muusikuna. Ta on koostööd teinud paljude Eesti dirigentide, solistide, kooride ja orkestritega, kontserdid viivad teda aina rohkem nii kodu- kui ka välismaa lavadele ja festivalidele. Tema repertuaar kontratenorina ulatub vanamuusikast nüüdisheliloojate loominguni.

Kontsert kestab 1 tund ja 30 minutit.

Passioon