Festival Jazzkaar 2021 toimub augustis

Koroonaviirusest tingitud piirangute tõttu lükkub 16.-23. aprillini toimuma pidanud festival Jazzkaar 2021 suvisesse hooaega — Jazzkaar 2021 toimub 23.-31. augustini Telliskivi Loomelinnakus. 

Festivali korraldusmeeskond on alustanud läbirääkimisi aprillis festivalil esinema pidanud artistidega ning paljud neist on juba kinnitanud osalemise augustikuisel festivalil. Festivali täismahus programm avalikustatakse 20. mail.

“Jazzkaar lähtus uute kuupäevade valikul osalejate turvalisusest ja kontsertsaalide saadavusest. Peame väga oluliseks pakkuda muusikutele ning kontsertide korraldusega seotud valdkonnale tööd ning publikule positiivseid emotsioone,” märgib festivali kunstiline juht Anne Erm.

Jazzkaare korraldajad plaanivad turvaliselt lõpetada ka kontserthooaja tuues mai lõpus publikuni Talvejazzi edasilükkunud kontserdid ning 27. mail esineb Alexela Konsterdimajas mitmekordne Grammy võitja, džässiidiiva Dee Dee Bridgewater koos Estonian Dream Big Bandiga. “Nagu igal kevadel, nii ka tänavu, jagab Jazzkaar koos Eesti Jazzliiduga Eesti džässiauhindu, mille pälvivad parimatest parimad dzässmuusikud. Seega on, mida oodata,” lisab Erm.

Jazzkaar 2021 toimub augustis. Foto: Kaisa Tooming

Kõik ostetud piletid kehtivad automaatselt uutel kuupäevadel. Kui uus aeg ei sobi või kui kontserti ei õnnestu edasi lükata, pakub festival võimalust piletid tagastada või vahetada Jazzkaare kinkekaardi vastu perioodil 12.03.2021 kuni kuu pärast uue kava avalikustamist. Ühtlasi pikendatakse nende Jazzkaare kinkekaartide, mille tähtaeg on 12.03.2021 kuni 12.06.2021, kehtivust ühe aasta võrra.