10 parimat muusikarakendust

The Indipendent on pannud ritta 10 parimat muusikarakendust.

1. TuneIn Radio

TuneIn, mis on koondanud praktiliselt iga viimase kui maailma raadiojaama ühte kohta, võimaldab sul kuulata 70 000 reaalajas raadiojaama ja umbkaudu kaht miljonit netisaadet. Võid kogu oma ülejäänud elu jooksul kuulata iga päev erinevat jaama, ja ega selle kohta rohkem olegi öelda.TEN-BEST-1

Tasuta, iOS, Android

2. Garageband

Muuda oma telefon Apple’i ülimenuka programmi Garageband app-versiooni abil kaasaskantavaks salvestusstuudioks. Kuigi üks bänd, The Ultramods, salvestas terve albumi selle rakenduse abil, kujutab see enamiku muusikute jaoks endast käepärast viisi proovide järelkuulamiseks ja lugude ülesehitusega eksperimenteerimiseks.

£2.99, iOS

3. Songkick

Elava muusika sõprade jaoks on Songkick unelmate rakendus. See loob sinu muusikakogu põhjal isikliku kontserdikalendri ja annab märku, kui sinu lemmikbändid kusagil üles astuvad.

Tasuta, iOS, Android

4. Downcast

Murra end iTunes’ist vabaks selle rakenduse abil, mis võimaldab sul oma lemmik-netisaateid alla laadida ja kuulata, ilma et peaksid oma arvutiga sünkroonima. Sirvi netisaateid, laadi neid alla ja nimeta ümber ning loo nutikaid esitusloendeid, et oma saatekogu korrastada.

£1.99, iOS

5. Twitter #music

Nende jaoks, kes tunnevad vajadust igal ärkveloldud hetkel midagi säutsuda, on see Twitteri loojate poolt pakutav muusikarakendus tänuväärt lisandus nutitelefonile. Rakendus näitab koos iga looga säutse ning sul on kuulamise ajal võimalus vestlusega liituda.

Tasuta, iOS

6. Musyc

Kaunilt kujundatud muusikamäng, millega saad luua sümfooniat, põrgatades ekraanil erivärvilisi kujundeid. See rahulik ja harmooniline mäng, mille loojaks on FingerLabs, kes on kujundanud ka trummimasinal ja kitarripedaalidel põhinevaid rakendusi, pälvib kindlasti nii muusika- kui ka produktsioonifännide armastuse.

Tasuta, iOS

7. Soundhound

Täiuslik muusikaotsingumootor Soundhound võimaldab sul palasid nende laulmise, ümisemise, trükkimise või taasesitamise  järgi üles leida. Kui soovitud lugu on tuvastatud, pakutakse sulle täiskomplekti: laulusõnad, videod, mobiilihelinad ja iTunes’i lingid.

Tasuta, iOS, Android

8. Figure

See on kohustuslik rakendus rütmisõltlaste ja produtsentide jaoks, kes ei kärsi veeta ühtki vaba hetke uute helidega eksperimenteerimata. Sulle antakse trumm, bass ja soolosüntesaator nagu ka trummilöökide programmeerija, mida saad sõrmeliigutusega häälestada nii palju, kui hing ihaldab.

£69, iOS

9. Panamp

Muusikamängija, mis esitab väljakutse iPhone’i standardse muusikarakenduse piirangutele. Panamp laseb sul oma lemmiklugudest jooksvalt dünaamilisi “järjekordi” moodustada, leida oma muusikakogu sirvimisel täiendavat teavet lugude kohta ning teostada üheainsa sõrmeliigutusega võimsat otsingut.

£1.49, iOS

10. Discovr Music

Discovr on ahvatlev pakkumine kõigi jaoks, kes soovivad leida uut muusikat. Kui märgid end oma lemmikbändide jälgijaks, toob see nupukalt kujundatud rakendus sinuni kogu nende muusika, videod ja fotod ning juhatab sind oma põneva mõttekaardi-funktsiooni abil uute artistideni.

Tasuta, iOS